Treningi prozdrowotne
Mądry ruch jest najlepszym sposobem na pozbycie się dolegliwości bólowych i funkcjonowanie bez grymasu bólu na twarzy.

Żyjąc w ciągłym biegu, stresie, mając mnóstwo obowiązków często zapominamy o sobie. Do tego nie pomaga nasz tryb życia - dużo czasu w aucie czy pozycji siedzącej w pracy. Często doprowadza to do dolegliwości bólowych, urazów czy kontuzji.

Jeżeli nas coś boli, to jest to sygnał od organizmu, który krzyczy: ZADBAJ O MNIE. Nie bagatelizuj problemu myśląc: samo przejdzie, bo nic samo się nie stanie. Wszyscy chcemy być zdrowi i sprawni, a ból skutecznie może Ci to uniemożliwić. Jeśli chcesz swobodnie bawić się z dzieckiem, pracować bez bólu i nie myśleć codziennie o tym jak bardzo doskwiera Ci ból pleców to musisz rozsądnie trenować, bo to da Ci zdrowie.

Pamiętaj jednak, że do Twojego sukcesu i życia bez bólu potrzebujemy zaangażowania dwóch stron. Trening to nie to samo co położenie się na stole u masażysty, który naciśnie w miejscu bólu. Ze mną troszkę się spocisz :)

Kiedyś miałem problem z plecami. Uczęszczałem do fizjoterapeutów, na masaże i próbowałem wszystkich możliwych sposobów, które nie przynosiły rezultatów. Nie miałem jeszcze wtedy wiedzy, którą mam teraz, bo nie byłem trenerem personalnym. Dzięki temu w swojej pracy skupiam się na tym, żeby ,,naprawiać" moich podopiecznych, bo na własnej skórze przekonałem się, jak ciągły ból może utrudnić życie

Główną korzyścią naszej współpracy jest to, że oprócz rozluźnienia miejsca bólu, wzmocnimy wszystko co niezbędne po to, żeby efekt w postaci braku dolegliwości był stały, a nie tylko na moment.

Moi podopieczni, który trafiali do mnie z bólem pleców, barku czy kolana mówili: na początku trochę nie wierzyłem, że tyle czasu się z tym męczyłem, próbowałem wszystkiego co możliwe, a tu przyjdę do trenera i mój problem zniknie, a jednak tak się stało. Nasze funkcjonowanie powoduje, że dziś coraz więcej osób cierpi na różne urazy, które spowodowane są brakiem ruchu. Dlatego aktywność fizyczna, dostosowana do Twojego przypadku jest najlepszym rozwiązaniem.

Oprócz pozbycia się bólu nauczysz się funkcjonować świadomie, a wszystko po to, żeby problem nie wrócił w przyszłości.

To, co pomoże nam skutecznie pozbyć się bólu to to, że zanim podejmiemy współpracę, umówimy się na szczegółową konsultację trenerską, która pozwoli nam dokładnie stwierdzić czego potrzebujesz, skąd wziął się problem i jak go rozwiążemy. Bardzo skrupulatnie przerobimy kwestionariusz medyczny i obierzemy konkretny plan działania, Krok po kroku opowiem Ci w jaki sposób pozbędziemy się Twojego problemu.

Możesz bagatelizować ból i żyć z nim jeszcze przez wiele lat, ale możesz też w końcu podjąć ten ważny krok i rozpocząć współpracę, która zagwarantuje Ci życie bez bólu. Podejmij decyzję, zanim będzie za późno.

Odezwij się do mnie telefonicznie bądź poprzez formularz kontaktowy. Jeśli zdecydujesz się na drugą opcję to, odezwę się do Ciebie w ciągu 48 godzin i zaczniemy poprawiać Twoje zdrowie, żebyś mógł cieszyć się swobodnym funkcjonowaniem.

Decydując się, na współpracę zyskasz:

  • rozluźnienie spiętych miejsc, które doprowadzają co dyskomfortu
  • wzmocnienie słabych punktów Twojego ciała, które pozwolą Ci utrzymać efekt
  • poprzez odpowiednie ruchy na treningu nauczysz się prawidłowo funkcjonować również poza ćwiczeniami, żeby właściwie wykonywać codzienne czynności, które bardzo często robimy źle i to właśnie doprowadza do urazów
  • poranki bez bólu
  • unikniesz frustracji w myśli: znowu mnie coś boli
  • będziesz mógł swobodnie funkcjonować i nie przejmować się tym, czy moje plecy pozwolą mi na zabawę z dzieckiem
  • życie będzie bezbolesne i szczęśliwsze

Skontaktuj się TERAZ, a oprócz szczęśliwego życia otrzymasz w prezencie
10% zniżki na moją książkę.

PODEJMUJĘ DOBRĄ DECYZJĘ! ZACZYNAM WSPÓŁPRACĘ! Zadzwoń

NAPISZ DO MNIE I SKUTECZNIE ZMIEŃ SWOJĄ SYLWETKĘ

O kontakt proszę osoby zdecydowane.
Skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin.
  Help

Podopieczni Arkadiusza Czajkowskiego

Arkadiusz Czajkowski

trenerczajkowski@gmail.com

+48 665 843 156

Arkadiusz czajkowski