O Mnie

Nazywam się Arkadiusz Czajkowski i jestem trenerem personalnym oraz doradcą żywieniowym. Nie mam zamiaru mydlić Ci oczu moim indywidualnym podejściem, bo tym powinien charakteryzować się każdy trener. 

Na co dzień prowadzę treningi na terenie Bydgoszczy pomagając moim podopiecznym osiągnąć swoje cele treningowe. Współpracuję przede wszystkim z ludźmi chcącymi zredukować tkankę tłuszczową, ale również z osobami, które chcą poprawić swoją wydolność. Podczas współpracy z moimi podopiecznymi kładę nacisk na zwiększenie ich świadomości własnego ciała oraz zmianę podejścia do zdrowego stylu życia, co znacznie ułatwia osiągnięcie wymarzonych rezultatów. Dzięki takiemu podejściu ludzie, z którymi pracuję zyskują coś więcej niż zmiana swojej sylwetki. 

Robię to, ponieważ pomoc innym sprawia mi bardzo dużo przyjemności, a największą zapłatą jest dla mnie uśmiech moich podopiecznych. Jeżeli uważasz, że mogę Ci pomóc zrealizować Twój cel to napisz do mnie w celu umówienia się na konsultację trenerską. 

Napisz do mnie

Skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin.
  Help
Podopieczni Arkadiusza Czajkowskiego

Arkadiusz Czajkowski

trenerczajkowski@gmail.com

+48 665 843 156

Arkadiusz czajkowski