Adam - Arkadiusz Czajkowski

Adam

Pierwsze dni nowego, 2017 roku. Po świętach, po wielkim sylwestrowym żarciu zacząłem wpadać w panikę, ponieważ moje wszystkie obwody rosły w zastraszającym tempie. Miary zaczęły się kończyć, a waga wskazywała numer telefonu.

Odczuwałem wielką niechęć do aktywności fizycznej, jednocześnie próbowałem zdecydowanej większości diet i nie miałem najmniejszej ochoty na kolejne wydzielanie jedzenia, frustrację i głodowanie. Wiedziałem, że nie wytrwam.

W mediach społecznościowych kilkukrotnie mignął mi przed oczami Arek Czajkowski. Powstała w głowie myśl żeby się do niego złosić...
Oczywiście mój umysł wytworzył całą masę wątpliwości, czyli przeszkód i problemów. Obawiałem się, że ten ktoś ułoży mi dietę dla królików i na tym szczawiu każe dawać z siebie wszystko. Obawiałem się więc głodu, ćwiczeń fizycznych, obawiałem się drwin....przecież ja nigdy nie ćwiczyłem  :-)

Dokładnie 7 stycznia odbyło się moje pierwsze spotkanie z Arkiem. Było profesjonalne. Padały pytania o moje zdrowie, cele, co mnie powstrzymuje, co chciałbym osiągnąć, czego się obawiam itd.
Dowiedziałem się, że nie liczymy kalorii, że jemy właściwie normalnie, uważamy, myślimy, ale jemy normalnie. Dowiedziałem się, że Arek nie ma ochoty robić ze mnie zawodowego sportowaca, tylko człowieka, który zdrowo wygląda, czerpie przyjemność z ćwiczeń i z tygodnia na tydzień jest z siebie bardziej zadowolony.

Potem poszło z górki...dwa razy w tygodniu świetny, roześmiany trening. Zostałem namówiony do jeszcze jednej godziny aktywności fizycznej. Nigdy w życiu tyle nie jadłem. Okazało się, że całe życie jadłem za mało. Waga spadła, biegam, robię przysiady, bywam nawet wzorem dla innych w wykonywaniu ćwiczeń.

To co chciałem osiągnąć właściwie już się wydarzyło. Jestem regularnie aktywny fizycznie. Świetnym efektem ubocznym jest zmieniająca się sukcesywnie sylwetka. Większa pewność siebie, więcej energii do zadań, które każdy z nas musi codziennie wykonać.

Polecam każdemu, kto waha się tak bardzo, jak kiedyś ja...umów się, pogadaj...tylko tyle.


Dziękuję.

NAPISZ DO MNIE I SKUTECZNIE ZMIEŃ SWOJĄ SYLWETKĘ

O kontakt proszę osoby zdecydowane.
Skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin.
  Help

Podopieczni Arkadiusza Czajkowskiego

Arkadiusz Czajkowski

trenerczajkowski@gmail.com

+48 665 843 156

Arkadiusz czajkowski