Treningi indywidualne

Decydując się na zajęcia indywidualne osiągniesz swój cel zdecydowanie szybciej i nie spotka Cię efekt jojo!Doskonale rozumiem, że chcesz dobrze wyglądać. Zdaję sobie również sprawę z tego, że masz na głowie wiele spraw - rodzina, dom, praca i wiele innych obowiązków. 

 

Prawdopodobnie masz za sobą wiele nieudanych prób zmiany sylwetki i zastanawiasz się czy taka współpraca na pewno jest dla Ciebie. To samo myśleli moi podopieczni zanim się poznaliśmy. Jednak jak sami stwierdzili - ich obawy były nieuzasadnione.

 

Dziś są 10, 15 czy nawet 20 kilogramów lżejsi i cieszą się zdrowym życiem. Stało się tak, ponieważ cały proces jest dobrany bezpośrednio do osoby, z którą trenuję. Bierzemy pod uwagę rodzaj pracy, tryb życia, możliwości czasowe czy poziom wytrenowania. 

 

Często słyszę podczas treningów: kiedyś robiłem dużo więcej i nie było efektów, a teraz robię jakby mniej, a mam dobre rezultaty. Prawda jest taka, że pracowałem wiele lat nad tym, by stworzyc coś, co pozwoli osiągać maksimum efektów bez zajeżdżania się i trenowania 5-7 razy w tygodniu.

 

Muszę Ci też o czymś poinformować...

 

Jest jeden minus! Ja za Ciebie tego nie zrobię. Trzeba się trochę spocić i wykazać się konsekwencją, bo samo przeczytanie tego tekstu nie odchudza :) 

Przede wszystkim interesuje mnie to co Ty możesz zyskać. Jednak pewnie chcesz wiedzieć coś o osobie, której za moment zaufasz i powierzysz swoje zdrowie. Wiesz jak zostałem trenerem?


Jako nastolatek(gdy jeszcze uprawiałem regularnie sport drużynowy) bardzo interesowałem się tematem odżywiania, treningu i zdrowia. Byłem jednak spłukany i nie miałem pieniędzy, by zrobić kurs trenera personalnego. Pewnego razu jechałem moim starym autem i stanąłem na światłach, a facet przede mną pomylił gaz ze wstecznym i wjechał we mnie - tak, stał przede mną :)


Jakie było moje zdziwienie, gdy z ubezpieczenia dostałem kwotę, która była prawie taka sama jak wartość kursu trenerskiego. Bez chwili wątpliwości zapisałem się na szkolenie. Zdałem wszystko za pierwszym podejściem, ale zanim zacząłem współpracować z ludżmi to jako test zacząłem odchudzać ciocię i wujka.


W niespełna pól roku razem zrzucili 39 kilogramów i to był dla mnie znak, że mogę ruszać pomagać ludziom. W zasadzie to dzięki tej stłuszcze wszystko się zaczęło i od tego czasu pomogłem już ponad 1000 osób zmienić swoje życie. Łącznie moi podopieczni zrzucili KILKANAŚCIE TYSIĘCY kilogramów.

Ta współpraca jest unikalna, ponieważ nasza współpraca zacznie się od konsultacji trenerskiej, która wygląda następująco:

 

1. Dokładna analiza składu ciała i zmierzenie obwodów, żebyśmy wiedzieli, w jakim punkcie jesteśmy i żebyśmy mogli zobaczyć, jak duży osiągnęliśmy progres przy kolejnych pomiarach


2. Kwestionariusz medyczny. Jest to bardzo istotna rzecz, ponieważ chcemy działać skutecznie, ale również bezpiecznie.


3. Rozmowa o Twoim stylu życia, preferencjach i celu, żebyśmy wspólnie dążyli do tego, co chcesz osiągnąć.


4. Trening próbny - 25 minut. Nic ciężkiego. Sprawdzenie świadomości ciała i zakresów ruchu, ponieważ to pozwoli nam dostosować ćwiczenia do Twoich możliwości.


5. Szczegółowy plan działania, podczas którego omówimy, jak będzie wyglądała współpraca w najbliższym czasie.

Decydując się na współpracę zyskasz:

  • możliwość trenowania zarówno rano jak i w późniejszych godzinach
  • wiedzę i doświadczenie praktyka, który pomógł już wielu osobom zmienić swoje życie
  • ,,bata nad głową", który nie pozwoli Ci zwątpić
  • wiedzę jak odżywiać się intuicyjnie, czyli bez liczenia kalorii i stania pół dnia przy garach
  • trening, który Cię rozwinie, a nie zajedzie
  • lepsze życie i sylwetkę
  • poszerzysz swoje grono znajomych o krawcową, która zmniejszy Twoje ubrania :)

Metamorfozy

Darek
Roma

Zdecyduj zanim będzie za późno.

Masz dwie opcje:


1. Nie robisz nic i czekasz na cud

2. Decydujesz się na współpracę pod okiem fachowca, która sprawi, że w końcu zrealizujesz swoje marzenia

Skontaktuj się TERAZ, a oprócz szczęśliwego życia otrzymasz w prezencie
10% zniżki na moją książkę.

PODEJMUJĘ DOBRĄ DECYZJĘ! ZACZYNAM WSPÓŁPRACĘ! Zadzwoń

NAPISZ DO MNIE I SKUTECZNIE ZMIEŃ SWOJĄ SYLWETKĘ

O kontakt proszę osoby zdecydowane.
Skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin.
  Help

Podopieczni Arkadiusza Czajkowskiego

Arkadiusz Czajkowski

trenerczajkowski@gmail.com

+48 665 843 156

Arkadiusz czajkowski