Fitness biznes
Większość wielkich przedsiębiorców i ludzi sukcesu regularnie uprawia aktywność fizyczną. Robią to, ponieważ wiedzą, że to znacznie podniesie ich wydajność w ciągu dnia i traktują to jak element rozwoju firmy, ponieważ jaki szef, takie wyniki.


Wyobraź sobie sytuację, że jedziesz na spotkanie, dogrywasz ważny kontrakt i zależy Ci na pozytywnej finalizacji. Jednak musisz skupiać się na tym, żeby wciągać brzuch, ukryć grymas bólu, bo odczuwasz dyskomfort w plecach czy wspinać się na wyżyny, bo jesteś zmęczony i poziom Twojej energii właśnie się skończył. W takiej formie zdecydowanie trudniej będzie Ci osiągnąć to, co zaplanowałeś.

Coraz więcej przedsiębiorców szuka do pracy ludzi, którzy regularnie trenują, ponieważ wiedzą, że aktywność fizyczna podnosi pewność siebie, poprawia samoocenę i dyscyplinę, a bez tych elementów ciężko o końcowy sukces.

Twoją trudnością będzie zmiana swojego myślenia z podejścia:

Nie mam czasu na treningi

Na podejście, które pozwoli Ci zaoszczędzić czas, podejmować lepsze decyzje i zrobić więcej w ciągu pracy. Brzmi ono:

Nie mogę pozwolić sobie na brak treningów, bo to one sprawiają, że staję się lepszy i mam więcej energii do pracy. Nie zajadę daleko na rezerwie. Treningi napełniają mój bak dobrym paliwem.

Na początku wszystko jest ważniejsze od aktywności, ale gdy już się wkręcisz to na własnej skórze zobaczysz jak cenny jest to sposób na osiąganie lepszych wyników w firmie. To stwierdzenia moich podopiecznych, którzy najpierw nie mieli na to czasu, a dziś nie wyobrażają sobie życia i prowadzenia firmy bez regularnych treningów.


Trenując przedsiębiorców, czy ludzi na wysokich stanowiskach często słyszę:

- dzięki tym treningom znacznie poprawiłem swoją wydajność

- podejmuję lepsze decyzje

- więcej zarabiam

- nauczyłem się dyscypliny, którą przekładam na funkcjonowanie w pracy


Decydując się, na współpracę na własnym przykładzie pokażesz, że można zrobić coś, co do tej pory były trudne. Spadki energii, ciągłe znużenie i złe samopoczucie pójdą w zapomnienie, ponieważ aktywność fizyczna to najlepsze lekarstwo na wiele problemów.

Treningi przedsiębiorców powinny być tak ściśle dostosowane do ich dnia, że nie ma innej rozsądnej opcji niż zajęcia 1 na 1 z trenerem. Zajęcia grupowe kierowane są do wielu osób, a Ty potrzebujesz innego treningu, jeśli po zajęciach masz ważne spotkanie, rozprawę czy operację, a innego, jak czujesz się zmęczony i przytłoczony. Po jednostce treningowej poczujesz się lepiej i nabierzesz powera. To właśnie wyróżnia współpracę ze mną, bo masz pewność, że cały proces dostosowany jest do Ciebie i biorę pod uwagę Twój plan dnia i obowiązki w danym momencie. Na podstawie tego co masz do zrobienia ustalamy taką jednostkę, która pozwoli Ci działać sprawniej. Nie będziesz zajechany, będziesz efektywny,

Z jakimi ludźmi najlepiej Ci się współpracuje w biznesie? Prawdopodobnie z tymi zdyscyplinowanymi, słownymi i takimi, którzy lubią wyzwania. Moi podopieczni mówią mi: moi pracownicy nie wierzyli, że będę regularnie trenował, a gdy zobaczyli, że można, to sami zaczęli to wdrażać i wyniki w firmie znacznie się podniosły.

1. Możesz wmawiać sobie, że Twój plan dnia czy tygodnia nie pozwoli Ci wygospodarować 2-3 godzin w tygodniu na przemyślaną aktywność fizyczną.

2. Możesz też podjąć wyzwanie i stać się wydajnym człowiekiem, który rozumie, że Twoja firma jest odzwierciedleniem Ciebie, a ja osobiście nie znam żadnego prezesa czy szefa dobrego przedsiębiorstwa, który nie chodzi na treningi.

Jeśli interesuje Cię rozwój, to nie powinieneś zapomnieć o aktywności fizycznej, bo żeby się, rozwijać potrzebujesz endorfin, powera, wigoru i przede wszystkim sił, bez których będzie to niemożliwe. Trening to najlepszy przyjaciel osoby, która chce się rozwijać. Jeżeli jesteś ambitną osobą, która wie, jak ważny w życiu jest ruch, skontaktuj się ze mną.

Zadzwoń, bądź wypełnij formularz kontaktowy. W przypadku drugiej opcji odezwę się do Ciebie w ciągu 48 godzin i umówimy się na konsultację trenerską, która pozwoli nam dobrać cały plan pod Twoje zdrowie, preferencje i obowiązki.

Decydując się, na współpracę zyskasz:

  • odskocznię od codziennych obowiązków firmowych
  • dotlenienie Twojego organizmu
  • poprawisz swój nastrój
  • pozbędziesz się zjazdów energii
  • unikniesz uczucia sztywności i znużenia w ciągu pracy
  • zwiększysz swoją wydajność
  • poprawisz pewność siebie i wyniki w firmie

Skontaktuj się TERAZ, a oprócz szczęśliwego życia otrzymasz w prezencie
10% zniżki na moją książkę.

PODEJMUJĘ DOBRĄ DECYZJĘ! ZACZYNAM WSPÓŁPRACĘ! Zadzwoń

NAPISZ DO MNIE I SKUTECZNIE ZMIEŃ SWOJĄ SYLWETKĘ

O kontakt proszę osoby zdecydowane.
Skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin.
  Help

Podopieczni Arkadiusza Czajkowskiego

Arkadiusz Czajkowski

trenerczajkowski@gmail.com

+48 665 843 156

Arkadiusz czajkowski