Jacek - Arkadiusz Czajkowski

Jacek

 Trafiłem do Arka przez facebooka. Podczas przeglądania newsów wyświetliła mi się po prostu jego reklama i tak z ciekawości zajrzałem któż to.
Miałem w sumie tylko jedną wątpliwość, która dotyczyła wieku Arka. To młody chłopak i nie wiedziałem czy mogę się po nim spodziewać wystarczającej wiedzy, doświadczenia i podejścia. Myślałem czy znowu nie dostanę „planu" typu klatka+biceps, placy+ triceps, nogi a brzuch codziennie ile wlezie.

Wątpliwości zostały rozwiane:

Po pierwsze poprzez wstępną rozmowę, gdzie na podstawie wywiadu Arek zaprezentował mi program wg którego moglibyśmy rozpocząć współpracę. Wtedy zauważyłem, że jego podejście jest bardzo indywidualne i elastyczne. Po drugie – pierwsze treningi. Okazało się, że ćwiczenia są dopasowane jeśli chodzi o intensywność oraz zróżnicowanie. Jednocześnie są to ćwiczenia proste oparte głównie na pracy z własnym ciałem. Nie było do tej pory treningu, który zmasakrowałby mnie doszczętnie a każda sesja kończy się tzw. pozytywnym zmęczeniem. Arek przekonał mnie do siebie również tym, że kładzie równie duży nacisk na rozgrzewki i po treningowe rozluźnianie. Po czwarte – w moim przypadku okazało się, że Arek jest nie tylko bardzo dobrym trenerem lecz również fizjoterapeutą – problem mojego bolącego kolana rozwiązał w czasie dwóch kilkuminutowych sesji. Wierzcie lub nie, problemu kolana od tamtej pory nie mam. Po piąte – ja lubię kettle i Arek lubi kettle  ;)

Moim celem jest redukcja poziomu tkanki tłuszczowej czyli po prostu schudnięcie.

Udało mi się już zrzucić kilka kilo ale bardziej niż utratę wagi odczuwam na razie polepszenie ogólnego funkcjonowania, mobilności, więcej energii, mniej zadyszki, po prostu wraca moc!
Bardzo się cieszę, że trafiłem na tak poukładanego, młodego człowieka, który potrafił dać mi pozytywnego kopa i rozruszać w praktycznie bezbolesny sposób. Będę kontynuował z nim współpracę aż do osiągnięcia wszystkich wypowiedzianych i jeszcze ukrytych celów 

NAPISZ DO MNIE I SKUTECZNIE ZMIEŃ SWOJĄ SYLWETKĘ

O kontakt proszę osoby zdecydowane.
Skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin.
  Help

Podopieczni Arkadiusza Czajkowskiego

Arkadiusz Czajkowski

trenerczajkowski@gmail.com

+48 665 843 156

Arkadiusz czajkowski