Szymon

Szymon to kolejna zapracowana osoba, która postanowiła zmienić coś w swoim życiu. Złe samopoczucie i niezadowolenia ze swojego ciała były odpowiednim bodźcem do tego, żeby ruszyć z miejsca. Jednak często jest tak, że ludzie ruszają, maszyna pracuje, ale potem szybko następuje wykolejenie. Tym razem jednak maszyna jest dobrze naoliwiona i rozsądne postępowanie sprawia, że z tygodnia na tydzień pędzi coraz szybciej. Aktualnie mój podopieczny jest zdrowym i coraz bardziej szczęśliwym facetem. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, a regularność pozwala odnosić kolejne rezultaty.

 

Ostatnio Szymon stwierdził: najważniejsze jest to, że się dobrze czuje. I tu chciałbym się na moment zatrzymać...

Szymon odnosi fajne rezultaty sylwetkowe, a nie jest zafiksowany na sylwetce. Docenia lepsze samopoczucie, wyższy poziom energii i lepszy nastrój. Podoba mu się cały proces i sam wynik nie spędza mu snu z powiek, ponieważ wiemy, że jeżeli utrzymamy regularne ćwiczenia na poziomie 2-3 jednostek treningowych w tygodniu to prędzej czy później będziemy osiągali jeszcze więcej. To nie jest przypadek codziennego ważenia się, frustracji i zastanawiania się: dlaczego spadło tylko tyle?

 

W tym wypadku to radość z całego procesu, odstresowanie się i po prostu dobre spędzanie czasu, które procentuje satysfakcjonującymi wynikami. Aktywność zmienia życie i Szymon jest tego świetnym przykładem, a częścią zmiany życia jest również zmiana wyglądu.

Zadzwoń do mnie

NAPISZ DO MNIE I SKUTECZNIE ZMIEŃ SWOJĄ SYLWETKĘ

O kontakt proszę osoby zdecydowane.
Skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin.
  Help

Podopieczni Arkadiusza Czajkowskiego

Arkadiusz Czajkowski

trenerczajkowski@gmail.com

+48 665 843 156

Arkadiusz czajkowski