Kasia

Problemem Kasi było to, że nie była sama. Blisko niej były takie istoty jak niedoczynność tarczycy, PCOS czy astma, a Kasia wcale nie chciała się z moimi kolegować. One jednak nie odpuszczały jej na krok i nie chciały, żeby schudła.


Wcześniejszych samodzielnych prób nie była w stanie zliczyć, ponieważ ciągle próbowała czegoś nowego. Jedna dieta, druga, jedna aktywność fizyczna, kolejna i tak cały czas. Kończyło się to frustracją i depresją.


W momencie rozpoczęcia współpracy jasno ustaliliśmy jak będą przebiegały nasze spotkania i umówiliśmy się na niezawodną regularność, bo w przypadku takich schorzeń nie mogliśmy przesadzać z treningiem. Kasia nie chciała się ważyć, a lepiej wyglądać. I jak widać po zdjęciach jej największy kompleks, czyli brzuch, znacznie się zmniejszył i przestał być pięta achillesową.


Życie stało się lepsze, nie było już problemów w zabawie z dzieckiem, bo wcześniej po 30 sekundach musiała przestać, żeby odpocząć. Zaczęła normalnie funkcjonować i pokazała, że siła jest kobietą.

Zadzwoń do mnie

NAPISZ DO MNIE I SKUTECZNIE ZMIEŃ SWOJĄ SYLWETKĘ

O kontakt proszę osoby zdecydowane.
Skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin.
  Help

Podopieczni Arkadiusza Czajkowskiego

Arkadiusz Czajkowski

trenerczajkowski@gmail.com

+48 665 843 156

Arkadiusz czajkowski