Iza

Iza to 40-paroletnia kobieta, która dziś mieszka poza granicami naszego kraju i wraz z Denisem, którego metamorfozę również znajdziesz na mojej stronie, postanowili zmienić swoje dotychczasowe życie, ponieważ mieli dosyć obżerania się, złego samopoczucia i problemów zdrowotnych, które się nawarstwiały.


Iza od zawsze ma problemy z tarczycą i wszystkie samodzielne próby kończyły się po dwóch tygodniach. Nie pomagały myśli: w moim wieku to już pewnie bardzo trudno schudnąć. Okazuje się, że nic bardziej mylnego. Dzięki wprowadzeniu podstawowym i dobrych zasad żywieniowych, a nie głodzeniu się po 5.5 miesiącach Iza schudła 14 kilogramów.


Na początku obawiała się, bo jadła zdecydowanie więcej niż wcześniej i ćwiczyła mniej niż do tej pory. Kiedyś zadzwoniła do mnie i powiedziała: tyle jedzenia? Przecież ja przytyję. A po jakimś czasie stwierdziła: mogę tyle jeść i jeszcze chudnę, ekstra.


Metamorfoza Izy to dowód na to, że dla chcącego nic trudnego i że jednostka chorobowa nie oznacza otyłości. Potrzeba po prostu innego podejścia do sprawy.

Zadzwoń do mnie

NAPISZ DO MNIE I SKUTECZNIE ZMIEŃ SWOJĄ SYLWETKĘ

O kontakt proszę osoby zdecydowane.
Skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin.
  Help

Podopieczni Arkadiusza Czajkowskiego

Arkadiusz Czajkowski

trenerczajkowski@gmail.com

+48 665 843 156

Arkadiusz czajkowski