Denis

Denis od lat zmagał się z otyłością. Od małego miał problemy z wagą, był większy niż jego rówieśnicy i uwielbiał niezdrowe jedzenie. Taka kombinacja wydawała się solidną przeszkodą, ale gdy czegoś chcemy, to damy radę. I ten facet to udowodnił.


Po wielu latach zaniedbań, totalnej rozpusty żywieniowej i olbrzymiej miłości do wszystkiego co niezdrowe, postanowił zacząć ćwiczyć i zmienić nawyki żywieniowe. Nie mogliśmy pozwolić sobie na zbyt duże wyrzeczenia i duży krok do przodu, bo stare przyzwyczajenia były trudne do zastąpienia. Dlatego zaczęliśmy od drobnych zmian, które już w pierwszym miesiącu pozwoliły zrzucić 9 kilogramów.


Finalnie po ponad 5 miesiącach Denis był już o 24 kilogramy szczęśliwszy i przestał zajadać się niezdrowymi rzeczami, które stały się jedynie dodatkiem, a nie fundamentem całego jadłospisu. Poprawiły się wyniki badań i życie stało się piękniejsze. Udowodnił, że ponad 30 lat niezdrowego funkcjonowania można zmienić w zdrowsze życie, jednak kluczowe jest podjęcie decyzji i natychmiastowe działanie.

Zadzwoń do mnie

NAPISZ DO MNIE I SKUTECZNIE ZMIEŃ SWOJĄ SYLWETKĘ

O kontakt proszę osoby zdecydowane.
Skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin.
  Help

Podopieczni Arkadiusza Czajkowskiego

Arkadiusz Czajkowski

trenerczajkowski@gmail.com

+48 665 843 156

Arkadiusz czajkowski