Adam

Adam zgłosił się do mnie w zimę i był klasycznym przykładem błędnego koła, które wyglądało w następujący sposób: głodzenie się, chodzenie z chęcią na przekąszenie czegoś, napady obżarstwa i olbrzymie wyrzuty sumienia. Był strasznie zniechęcony wszystkimi samodzielnymi próbami, które nie dawały oczekiwanych rezultatów.

 

Jedzenie 1500 kcal przy 202 cm wzrostu to strasznie nierozsądne podejście, ale Adam, tak jak mnóstwo osób myślał, że mniej żywności oznacza lepsze wyniki w zrzucaniu wagi. Nic bardziej mylnego. Podnieśliśmy kalorykę, ale co warte zaznaczenia - bez pilnowania jadłospisu co do grama. Po prostu stopniowo więcej zdrowym posiłków, a co za tym idzie - więcej jedzenia.

 

To pozwoliło ,,uspokoić" organizm, który wcześniej nie chciał oddać swojej energii zapasowej(tkanki tłuszczowej) i zaczął z nami współpracować. Konsekwencją racjonalnego odżywiania bez głodzenia się, regularnych treningów i picia większej ilości wody była utrata 17 kilogramów.

 

Dla mnie jest to wyjątkowa historia, ponieważ Adam jest dziś członkiem mojego trenerskiego teamu i razem pomagamy naszym podopiecznym w realizacji sylwetkowych marzeń.

Zadzwoń do mnie

NAPISZ DO MNIE I SKUTECZNIE ZMIEŃ SWOJĄ SYLWETKĘ

O kontakt proszę osoby zdecydowane.
Skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin.
  Help

Podopieczni Arkadiusza Czajkowskiego

Arkadiusz Czajkowski

trenerczajkowski@gmail.com

+48 665 843 156

Arkadiusz czajkowski