JAK MĄDRZE OSIĄGNĄĆ WYMARZONĄ SYLWETKĘ I WYTRWAĆ W ZDROWYM CIELE BEZ WYRZECZEŃ?

Wszyscy zasługujemy na to, żeby dobrze się czuć, funkcjonować bez kompleksów i nie musieć się wstydzić swojego ciała.

Opis Kursu

Na pewno znasz uczucie, które blokowało Cię przed normalnym życiem – kupnem obcisłej sukienki, rozebraniem się na plaży czy brak udziału w zabawie ze znajomymi, bo co, jak będę odstawał od reszty? Musisz zdać sobie sprawę, że Twoja obecna sytuacja nie jest jedynie Twoją ,,zasługą”. Jako dzieci otrzymujemy pewne wzorce, które im dłużej są utrzymywane, tym trudniej je zmienić – jednak nikt nie powiedział, że nie jest to możliwe. Rozumiem, że jest Ci ciężko nagle wstać i zacząć być fit, ponieważ pomogłem już setkom osób takim jak Ty. Trzeba po prostu wiedzieć jak to zrobić. Ten 12-tygodniowy program to kompletny przewodnik, który pozwoli Ci działać optymalnie i cieszyć się świetnymi efektami. Nie jest to kolejny przeładowany kurs w stylu milion zadań, wiadomości, teorii i bełkotu. To zbiór najbardziej efektywnych i potrzebnych rzeczy, dzięki którym mnóstwo moich podopiecznych zmieniło już swoje życie. Wszyscy zgodnie stwierdzili: to prostsze niż myślałem. Do tej pory robiłem wszystko źle.

To co blokuje wielu z nas to myśl w głowie: tyle razy już poniosłem porażkę, więc dlaczego teraz miałoby być inaczej? Przegrywamy i nie osiągamy lepszej sylwetki, a co za tym idzie super życia, ponieważ zrobiliśmy wiele rzeczy niewłaściwie. Ja zawodowo zajmuję się tym, żeby cały proces dobrać pod styl życia moich podopiecznych i kursantów - właśnie dlatego odnoszą oni tak spektakularne rezultaty.

Uwaga, uwaga! Ten program ma jeden zasadniczy minus! Ja za Ciebie tego nie zrobię. Potrzebuję Twojego zaangażowania i chęci realizacji planu, który możesz zmieniać pod siebie, bo przygotowałem program również pod to, żebyś mógł dostosować wszystko do swojego życia. Obejrzenie to jedno, a wdrożenie to drugie. Mogę Ci jednak zagwarantować, że bycie uczestnikiem programu nie sprawi, że się pogubisz i dbanie o siebie będzie zajmowało Ci zbyt dużo czasu. Wręcz przeciwnie – zdziwisz się, jak jedynie dzięki skutecznym sposobom możesz diametralnie zmienić swoje życie.

SKĄD POMYSŁ NA TAKI KURS?

Pomysł o kursie powstał dużo wcześniej niż jego wydanie. Chodziło to za mną od pewnego czasu. Chciałem wypuścić w świat perełkę, która będzie miała kluczowy wpływ na życie ludzi. Tworzyłem, myślałem, zmieniałem i ustalałem wszystko pod osoby które mają swoje obowiązki, ale również ambicje na zdrowe i atrakcyjne życie. Umówiłem się z kilkoma chętnymi, że będą królikami doświadczalnymi i przejdą ten program. Ich zachwyt sprawił, że osiągnąłem to co chciałem – mam produkt, który jest piekielnie dobry i przestrzeganie go sprawi, że ludzie w końcu osiągną swoje założenia.

Poprosiłem osoby, które przeszły program o opowiedzenie o swoich odczuciach i korzyściach. Wszyscy zgodnie powiedzieli:

 • przestałem się zastanawiać czy postępuję dobrze
 • już w pierwszym tygodniu poprawiło się moje samopoczucie
 • możliwość wyboru treningu sprawiała, że program był atrakcyjny
 • zrozumiałem, że nie muszę się zajeżdżać, żeby dobrze wyglądać
 • przestały dokuczać mi różne bóle
 • zwiększyłem pewność siebie
 • mieszczę się w ciuchy, które zrobiły się za małe
 • nie chodzę wiecznie zmęczony
 • obecność trenera nad głową motywowała mnie i czułem wsparcie
 • nowa sylwetka to nowe życie
 • schudłem 15 kilogramów bez żadnych restrykcji

Cały program wpływa na 3 aspekty Twojego życia.

save icon Podejście do procesu zmiany, bo właśnie w tym zakresie ludzie popełniają najwięcej błędów i mecz przegrywają już przed wyjściem na boisko. Każda zmiana zaczyna się w głowie, więc podczas kursu pokażę Ci jak zaprogramować się na osiąganie lepszej sylwetki i jak wyznaczyć cel z rozbiciem na jego mniejsze elementy, żeby łatwiej Ci przychodziło pokonywanie wszystkich szczebelków.
save icon Aktywność fizyczna, bo przecież ruch to zdrowie. Wszyscy dobrze o tym wiemy, jednak praktyka jest taka, że albo ludzie odnoszą kontuzje czy urazy albo nie wiedzą jak ćwiczyć, bo słusznie boją się o swoje zdrowie. O kwestię treningową nie musisz się obawiać – poprowadzę Cię za rękę tak, żeby trening był dla Ciebie przyjemnością, a nie smutnym obowiązkiem.
save icon Odżywianie. Celowo napisałem ,,odżywianie”, a nie jedzenie, bo chodzi o to, żeby odżywiać swój organizm, a nie jedynie dostarczać pokarm. To kluczowe, bo dzięki temu nie będziesz miał zjazdów energii, zmiennego nastroju i ciągłej chęci na przekąszenie czegoś. Nie oznacza to, że musisz jeść 5x dziennie ryż, kurczaka i brokuły – uwierz, wręcz przeciwnie. Dostarczanie energii, czyli odżywianie organizmu ma nam sprawiać radość i tak właśnie będzie.

Dzięki temu programowi unikniesz efektu jo-jo, o którym wszyscy doskonale słyszeliśmy. To nie jest kolejny kurs, podczas którego zajeżdżasz się, żeby osiągnąć wymarzoną cyfrę na wadze, a po wszystkim wracasz do starych nawyków. Podczas tego programu programujesz się na nowe nawyki, funkcjonowanie i podejście, które pozwoli Ci bez wyrzeczeń być zdrowym człowiekiem.

Opinie kursantów

Kasia Kasia
Nie spodziewałam się, że jeden program może tak bardzo zmienić moje nastawienie i pomoże mi osiągnąć tak duże rezultaty. W zasadzie to trochę zaryzykowałam i pomyślałam sobie: co mi szkodzi? I dołączyłam do programu. Moje wątpliwości były rozwiane już w momencie przeglądania co mnie czeka. Arek zadbał o każdy szczegół, a dzięki temu było mi łatwiej osiągnąć nowe ciało.
Tomek Tomek
Należę do osób, które są raczej sceptycznie nastawione do nowych rzeczy, więc tym razem było podobnie. Myślałem: mam wziąć udział w programie przez internet i jeszcze schudnąć? O nie, to nie może się udać. Jednak wszedłem w to, ponieważ mój znajomy, który osiągnąć świetne rezultaty zarekomendował mi ten kurs. I sam nie wiem czy się śmiać czy płakać, bo zdałem sobie sprawę, ze do tej pory robiłem wszystko źle :) Jednak tak zupełnie serio to po prostu polecam z całego serca. W końcu dobrze się czuję sam ze sobą.
Magda Magda
Udział w programie to była świetna decyzja. Walczyłam samodzielnie przez wiele miesięcy i jedyne co osiągnęłam to mnóstwo nerwów i 3 kilogramy mniej. Uważam, ze mogłam to wszystko zrobić inaczej, ale wcześniej tego nie wiedziałam. Dopiero udział w kursie pozwolił mi działać optymalnie i cieszę się, że zaufałam Arkowi, bo to świetny fachowiec, który wie co robi. Jestem tego żywym przykładem. Jeśli się zastanawiasz to przestań to robić, bo jak to ujął Arek: nieidealnie działanie jest lepsze niż perfekcyjne zastanawianie się. Polecam.

Co możesz teraz myśleć?

To kolejna ściema i przez internet nie możesz mi pomóc

Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest współpraca 1 na 1, czyli face to face. Jednak zgłasza się do mnie mnóstwo osób, które mieszkają setki kilometrów ode mnie, a im również chcę pomóc. Pracowałem nad tym programem bardzo długo i mogę śmiało stwierdzić, że to najbardziej kompletny kurs w tym zakresie jaki student może sobie wymarzyć. Nigdy nie sprzeczam się z kimś, kto nie wierzy w moje produkty, ponieważ efekty moich kursantów mówią same za siebie. Jest XXI wiek i internet powinniśmy traktować jako szansę, bo niewątpliwie tak jest i ten kurs to potwierdza.

Mam problemy z motywacją, więc pewnie znowu przegram

Kluczem jest to, żeby nie skupiać się na motywacji i podejść do całego procesu inaczej. Motywacja jest ulotna – raz jest, potem jej nie ma. Częstym błędem jest to, że ludzie biorą na siebie za dużo i przez to czują się zdemotywowani, a ten program to nie kolejna porcja wyrzeczeń i odmawiania sobie wszystkiego. Przechodziłem i testowałem na sobie różne schematy – łącznie z tymi skrajnymi i nie jestem ich zwolennikiem. Podczas kursu możesz mieć ze mną kontakt cały czas i możemy się komunikować, gdy masz problemy czy wątpliwości, a wszystko po to, żeby kursanci czuli wsparcie.

Nie mam teraz czasu na to wszystko

Czas jest najcenniejszą walutą i rozumiem Twoje obawy, które prawdopodobne są spowodowane wcześniejszymi złymi doświadczeniami. Tak jak pisałem wcześniej – dbanie o siebie nie polega na tym, żeby całe życie poświęcić na treningi, odstawić wszystko i zrezygnować ze wszystkich przyjemności. Zdrowe życie ma sprawiać Ci radość i nie ma Ci przeszkadzać w codziennym funkcjonowaniu. Tak też będzie w tym programie.

Zdecyduj zanim będzie za późno. Masz dwie możliwości.

1. Nie robisz nic i dalej szukasz złotych środków, które rzekomo pozwolą Ci zmienić swoje życie bez mrugnięcia okiem.

2. Bierzesz udział w programie i krok po kroku realizujesz drobne cele, które w ogólnym rozrachunku sprawią, że osiągniesz to co chcesz.

Nie czekaj! Zdecyduj już teraz

Po dołączeniu do programu otrzymujesz:
Niezbędne wsparcie
Cotygodniowe założenia, które pozwolą Ci krok po kroku wprowadzać zmiany bez rzucania się na głęboką wodę
Wiele treningów, które możesz wykonać w każdych warunkach
Bazę wiedzy, która pozwoli Ci zrozumieć dlaczego do tej pory nie odnosiłeś efektów
Szczegółowy plan monitorowania efektów
Setki ćwiczeń, które możesz wykonywać również po zakończeniu programu
Szczegółowy plan na każdy tydzień
Możliwość dostosowania poziomu trudności do własnych możliwości
Czas ucieka, a Ty jesteś już jedynie jeden krok od dołączenia do programu, który pozwoli Ci w końcu zrealizować swoje cele sylwetkowe bez zbędnych wyrzeczeń. Podejmij właściwą decyzję tak jak wszyscy kursanci, którzy dziś są po ,,jasnej stronie mocy” i pokazali na swoim przykładzie, że mądrzej znaczy lepiej.

Najczęstsze pytania

1. Czy kurs przeznaczony jest dla osób początkujących?

Tak, zdecydowanie. Jest stworzony z myślą o ludziach, którzy nie są zawodowymi sportowcami i każdy uczestnik kursu może dobrać pod siebie intensywność ćwiczeń.

2. Kiedy mogę zacząć kurs?

Program otrzymujesz po zaksięgowaniu wpłaty na swój adres mailowy i możesz zacząć jeszcze tego samego dnia.

3. Co jeśli nie osiągnę celu?

Zawsze istnieje takie ryzyko, jednak wiele miesięcy pracy nad kursem minimalizuje taką możliwość, ponieważ skupiamy się na tym, dzięki czemu setki moich podopiecznych osiągnęło lepsze życie i nowe ciało.

4. Wcześniej wiele razy mi się nie udawało, dlaczego teraz miałoby być inaczej?

Tak jak wspominałem wcześniej – nie osiągamy rezultatów, ponieważ popełniamy zbyt wiele błędów. W tym programie dzielę się swoim doświadczeniem, żeby tym razem było inaczej. Jeśli masz jakieś wątpliwości to zadzwoń do mnie i porozmawiamy. Zależy mi, żeby wszyscy kursanci odnosili w tym programie rezultaty i tak było do tej pory.

NAPISZ DO MNIE I SKUTECZNIE ZMIEŃ SWOJĄ SYLWETKĘ

Skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin.
  Help

Podopieczni Arkadiusza Czajkowskiego

Arkadiusz Czajkowski

trenerczajkowski@gmail.com

+48 665 843 156

Arkadiusz czajkowski