Udostępnij

Po co Ci w ogóle trener personalny?
Dziś właśnie o tym.
Zanim jednak zacznę to chciałbym zaznaczyć, że w branży fitness jest jak w każdej innej - możesz trafić na gorszego, bądź lepszego fachowca. Podobnie jak z dentystą czy hydraulikiem.

Dlatego doprecyzuję i napiszę korektę.
Po co Ci DOBRY trener personalny⁉️

 

DEKLARACJA, bo jak się umówisz to przyjdziesz. Czasami słyszę: mam taki sajgon w firmie, że gdybyśmy nie byli umówieni to bym nie przyszedł. A po treningu: ojjj, jak dobrze, że się poruszałem. Umówienie się to deklaracja, której nie chcesz przełożyć, bo przecież nie wypada, a dzięki temu Twoja systematyczność jest większa.

 

BEZPIECZEŃSTWO ĆWICZEŃ to coś co spędza sen z powiek wielu osób. Ludzie słusznie obawiają się tego, że podczas treningu zrobią sobie krzywdę. Często boją się kolejnego urazu, który odnieśli trenując samodzielnie.

 

WIEDZA, która jest kluczowa. Dziś świadomość ludzi, że warto się ruszać jest wysoka. Jednak jak to robić? Z tym jest dużo gorzej. I nie ma się co wstydzić, bo nie każdy musi się na tym znać. Trener jest od tego, żeby tak dostosować współpracę, żeby pozbyć się wad postawy, zniwelować napięcia stresowe czy dobrać ćwiczenia tak, żeby były skuteczne.

 

TECHNIKA ćwiczeń, która robi różnicę. Nie da się nauczyć ćwiczyć samodzielnie, bo nawet trenerzy jeżdżą na wiele szkoleń. Często drobne korekty, których nie widać na pierwszy rzut oka sprawiają, że ćwiczenie daje nam bardziej w kość.

 

NIE PSUJESZ SIĘ, bo trening z założenia ma Cię naprawiać. Gdy pytam ludzi jak wyglądał ich trening przed naszym spotkaniem to często słyszę, że nie było rozgrzewki czy rozluźniania, a odpowiednio dozowane wzniosą Twoje zdrowie na wyższy poziom.

 

WIĘKSZA MOTYWACJA, bo pewnie wiesz, że samodzielnie to zawsze znajdzie się jakieś ,,ale", żeby nie zrobić. Przy trenerze zawsze dasz od siebie te 10% więcej, które w ogólnym rozrachunku będzie bardzo ważne.

 

POZBĘDZIESZ SIĘ BÓLU i napięć, bo mądry trener wie jak poprzez aktywność ruchową naprawić Twoje ciało. Trener, ale taki z prawdziwego zdarzenia jest takim samym fachowcem jak dobry lekarz czy dentysta w swoim fachu.

 

Nie namawiam Cię do tego, żeby koniecznie mieć trenera. Jednak uważam, że większość ćwiczących tego po prostu potrzebuje. Rozumiem też obawę ludzi, bo ,,trenerów jak mrówków", jednak mogę Cię zapewnić, że podjęcie współpracy z dobrym fachowcem diametralnie poprawi Twoje życie.

 

Wielu moich podopiecznych wyszło z ciężkich sytuacji dzięki aktywności fizycznej, która jest skutecznym lekiem i świetną profilaktyką. Regularnie i prawidłowo wykonywana aktywność ruchowa działa cuda. Osobiście uważam, że wszystko będzie szło w kierunku indywidualizacji, ponieważ mamy ogrom stresu, problemów i chorób, a schematy na to nie działają.

 

Jeżeli potrzebujesz pomocy i chcesz w końcu skutecznie o siebie zadbać - KLIKNIJ I ZOBACZ CO MOGĘ CI ZAOFEROWAĆ

 

ZNAJDZIESZ MNIE RÓWNIEŻ W INNYCH MIEJSCACH W INTERNECIE. KLIKNIJ:

 

GRUPA NA FACEBOOK'U

 

FANPAGE NA FACEBOOK'U

 

YOUTUBE

 

LINKEDIN

 

Po co Ci w ogóle trener personalny?

NAPISZ DO MNIE I SKUTECZNIE ZMIEŃ SWOJĄ SYLWETKĘ

O kontakt proszę osoby zdecydowane.
Skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin.
  Help

Podopieczni Arkadiusza Czajkowskiego

Arkadiusz Czajkowski

trenerczajkowski@gmail.com

+48 665 843 156

Arkadiusz czajkowski