Czasami słyszę od ludzi

Czasami słyszę od ludzi

Czasami słyszę od ludzi, że zawsze byłem fit i nie zrozumiem ludzi, którzy są otyli bądź mają nadwagę. Tak lubię to słyszeć, że aż o tym napiszę.

Kiedyś, na samym początku mojej przygody z byciem trenerem miało to miejsce i potrzebowałem czasu, żeby to zrozumieć. Jednakże miałem pod swoimi skrzydłami już setki osób i sytuacja dawno się zmieniła.

Nie chcę też na siłę się spierać czy rozumiem czy nie, ponieważ nie chcę mieć racji. Chciałbym jedynie powiedzieć, że moimi podopiecznymi byli i są ludzie z nadwagą, otyłością, wadami postawy, stanami lękowymi, depresjami czy ciężkimi kontuzjami. Wielu z nich straciło dzięki naszej współpracy 10, 15, 20, 25 czy ponad 30 kilogramów. Zmienili diametralnie swoje życie. Więcej zarabiają, akceptują siebie i mają więcej pewności.

Powiedz to im, czyli tym, którzy dzięki treningom znowu zaczęli żyć. Aktywność fizyczna to coś więcej niż aktywność fizyczna.

Lekarz operujący Twoją nogę nie musiał wcześniej operować swojej, a psycholog nie musiał przechodzić dokładnie tego co Ty. Nie można generalizować i popadać w skrajności. Na koniec chciałbym tylko powiedzieć: działaj, nie gadaj.

Napisz do mnie

Skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin.
  Help

Podopieczni Arkadiusza Czajkowskiego

Arkadiusz Czajkowski

trenerczajkowski@gmail.com

+48 665 843 156

Arkadiusz czajkowski