Moja drużyna się powiększa

Moja drużyna się powiększa

Daaawno temu zgłosił się do mnie pewien facet. Źle się czuł w swoim ciele, nie akceptował swojego wyglądu, głodził się i był ciągle senny. Zdecydowaliśmy się podjąć współpracę.

Trenowaliśmy przez wiele miesięcy. Przez pierwsze 60 dni wyraźna poprawa samopoczucia, większa wydajność i więcej uśmiech na twarzy. Efektów wizualnych brak. Ciśniemy dalej.

Kolejne miesiące to niesamowity efekt sylwetkowy, świadomość żywieniowa o treningowa. Ogromny przeskok w codziennym funkcjonowaniu i duuuży wzrost siły. Cały czas mówię o bohaterze ze zdjęcia.

Na treningach charytatywnych widziałem u Adasia smykałkę do tłumaczenia innym jak wykonywać ćwiczenia. Był dobrym przykładem dla tych, którzy zaczynali. Zapytałem: co Tu na to, żebyś zostal trenerem? I temat się trochŕ urwał.

Ćwiczyliśmy na treningach grupowych i robiliśmy wspólne treningi. Staliśmy się ziomkami. W pewnym momencie posypała mi się współpraca z innym trenerem, a Adam wtedy powiedział: przemyślałem, chcę zostać trenerem. I pełny obaw zapisał się na kurs.

Powiedziałem mu wtedy: zobaczysz, że będziesz tam najlepszy i nikt nie będzie mial tak ludzkiego, trenerskiego podejścia jak Ty. Kurs oczywiście zdany.

Od tego czasu już od miesięcy wspólnie współpracujemy jako trenerzy. Prowadzimy treningi obok siebie, rozmawiamy i z pełną odpowiedzialnością przekazuje podopiecznych do Adama, bo mu ufam i cieszę się, że możemy współpracować.

Dziś mój dobry koleżka ma urodziny i myślę, a nawet jestem przekonany, że spełnia się w tym co robi. Pomógł sobie, a teraz pomaga innym, bo kiedyś był po tej drugiej stronie mocy.

Ta historia pokazuje, że możesz diametralnie odmienić swoje życie. Możesz być kulką i mieć twarz napuchniętą jak po ataku pszczół, a potem jesteś wysportowaną i świadomą osobą, która pomaga innym.

Dziękuję Ci za dotychczasową współpracę. Najlepsze jeszcze przed nami. 100 lat w zdrowiu i poczuciu sensu!

Napisz do mnie

Skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin.
  Help
Podopieczni Arkadiusza Czajkowskiego

Arkadiusz Czajkowski

trenerczajkowski@gmail.com

+48 665 843 156

Arkadiusz czajkowski