Dlaczego to robię ?

Dlaczego to robię ?

[BĘDZIE DŁUŻEJ NIŻ ZWYKLE]

Dlaczego to robię ? Całe życie uprawiałem sport - z lepszym bądź gorszym skutkiem. Widziałem po sobie, że regularna aktywność wznosi na wyższy poziom mnie jako człowieka! Mam więcej pewności siebie, więcej samodyscypliny i lepiej znoszę porażki. Wszystko co robiłem regularnie trenując poprawiało jakość mojego życia. Przestałem przejmowwć się innymi, bo wiele razy przegrałem i nauczyłem się, że niepowodzenia to nie są porażki tylko lekcje, bo w życiu albo wygrywamy albo się uczymy. Wiele razy udowodniłem sobie, że mimo teoretycznie złej sytuacji jestem w stanie zrobić więcej niż inni, bo mam w sobie zaparcie, które zdobywałem wykonując tysiące treningów.

Zobaczyłem osobiscie, że regularny trening to świetny coach, mentor, przyjaciel i nauczyciel. To co zdobywałem przez lata dziś chcę przekazać innym. Chcę pokazać inną stronę aktywności fizycznej. Chcę pokazać, że można inaczej i że nie trzeba trenować kulturystyki. Chcę pokazać, że trening ma sprawiać przyjemność, bo dzięki temu będzie regularny. Jeżeli będzie regularny to poprawi nasze życie - poprawimy samopoczucie, zwiększymy pewność siebie, poprawiny koncentrację, nauczymy się samodyscypliny i nauczymy się zarządzać swoim czasem.

Zyskamy na tym wszyscy, bo to my jesteśmy najważniejsi. Jeżeli zadbamy o siebie to zyskają również nasi bliscy. Dzięki treningom wielu moich podopiecznych zmieniło pracę, dostało awans czy założyło swój biznes. Zmienili swoje życie i ich dzieci są szczęśliwsze, bo mają rodzica radosnego i pełnego pasji, a nie sfrustrowanego, że jutro musi wstać do roboty. Treningi zmieniają życie, poprawiają nasze relacje i pokazują nam, że jeżeli włożymy odpowiednią ilość pracy i jednocześnie będziemy cierpliwi to osiągniemy sukces.

Każdy wpis, każdy film i każda moja aktywność jest po to, żeby ułatwić Ci drogę na salę treningową. Pokazuję Ci możliwości, o których nie wiedziałeś. Robię co w mojej mocy, żebyś nie musiał błądzić tylko wybierał skuteczne rozwiązania. Dzięki temu wywindujesz swoją poprzeczkę wyżej niż myślisz, że to możliwe. Zyskasz dzięki temu bardzo dużo i zarazisz swoim szczęściem swoich bliskich.

Doskonale wiem, że bywam kontrowersyjny i nie idę za tłumem. Właśnie tego nauczył mnie regularny trening - nie jestem zupą pomidorową, żeby mnie wszyscy lubili! Mamy być sobą i robić to co zgodne z nami, a nie to za co tłum pogłaszcze nas po ramieniu. Nazywam się ARKADIUSZ CZAJKOWSKI. Nie nazywam się WSZYSCY. I to jest jedna z tych rzeczy, którą chciałbym zaszczepić u osób, które mnie obserwują. Własne ja.

Dla tych, którzy jeszcze nie zaczęli to tylko trenowanie. Dla tych, którzy już wiedzą ile zyskali aktywność to jedna ze składowych sukcesu. Robię to po to, żeby Ci, którzy jeszcze nie wiedzą ile mogą zyskać przekonali się, że warto zacząć i zostać z nami, sportowymi świrami w tym aktywnym świecie.

Dzięki temu, że działam zmienisz siebie, a dzięki temu zyskasz zarówno Ty jak i całe Twoje otoczenie.

Napisz do mnie

Skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin.
  Help
Podopieczni Arkadiusza Czajkowskiego

Arkadiusz Czajkowski

trenerczajkowski@gmail.com

+48 665 843 156

Arkadiusz czajkowski